PRINȘI CU SUBSTANȚE SUSPECTE LA MARGINEA RÂMNICULUI!

O patrulă de jandarmi a făcut o descoperire surprinzătoare în timpul unei misiuni desfășurate în municipiul Râmnicu Vâlcea. Trei tineri au intrat în atenția oamenilor legii după ce au încercat să evite contactul cu echipajul aflat în zonă.

Share it :

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *