CENTRUL DE COLECTARE DE LA FRÂNCEȘTI, GATA DE RECEPȚIE! INVESTIȚIE DE 1,1 MILIOANE DE EURO

Un nou proiect de mediu realizat cu fonduri europene se apropie de final în județul Vâlcea. Centrul de Colectare prin Aport Voluntar de la Frâncești este gata, iar autoritățile au început procedurile de recepție a lucrărilor.

Share it :

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *