După luni întregi de blocaje și întârzieri, Programul „Anghel Saligny” începe din nou să pompeze bani în investițiile locale. Printre beneficiari se află și comuna Budești din județul Vâlcea, care a primit peste 3 milioane de lei pentru modernizarea străzilor.





