Bani de la Guvern pentru modernizarea drumurilor din Budești

După luni întregi de blocaje și întârzieri, Programul „Anghel Saligny” începe din nou să pompeze bani în investițiile locale. Printre beneficiari se află și comuna Budești din județul Vâlcea, care a primit peste 3 milioane de lei pentru modernizarea străzilor.

Share it :

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *