AMENZI PENTRU JIGNIRI LA ADRESA POLIȚIEI – DOUĂ PERSOANE, SANCȚIONATE DUPĂ UN LIVE CONTROVERSAT

Doi bărbați din Brezoi au fost amendați după ce au transmis în direct pe o rețea de socializare un videoclip în care aduceau injurii la adresa Poliției. Oamenii legii s-au autosesizat și au identificat rapid persoanele implicate.

Share it :

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *