Ministrul Sănătății, în vizită la Vâlcea

Investiții majore în sănătate, la Vâlcea. Ministrul Sănătății, Alexandru Florin Rogobete, a fost prezent într-o vizită de lucru, unde a evaluat stadiul proiectelor medicale aflate în derulare și a discutat despre prioritățile viitoare. Autoritățile locale anunță planuri ambițioase pentru modernizarea sistemului sanitar din județ. Detalii, în materialul următor.

Share it :

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *