Sute de sancțiuni în Vâlcea: Poliția intensifică controalele în trafic

Siguranța rutieră, în prim-plan în județul Vâlcea. În perioada 22–24 august, polițiștii au desfășurat acțiuni ample de control în trafic, vizând nu doar șoferii, ci și bicicliștii, pietonii și utilizatorii de trotinete electrice. Sute de sancțiuni au fost aplicate, iar autoritățile anunță că verificările vor continua. Detalii, în materialul următor.

Share it :

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *